21 sierpnia 2013

W ostatniej chwili

W czasie moich wakacji dostałam zaproszenie do zabawy od blogerek: Ewy, Asi i drugiej Asi. Zbyt późno wróciłam do mojego bloga, by zdążyć coś fajnego wymyślić, więc pokażę coś co troszkę poleżało w szufladzie. Tematem zabawy - wyzwania miało być takie rękodzieło, które wychodzi nam najlepiej. Nie wiem czy szydełkowanie wychodzi mi najlepiej, ale na pewno jest techniką, którą zajmuję się najdłużej. Miałam bardzo długą przerwę w szydełkowaniu i ostatnimi czasy trochę mnie naszło i coś tam dla poprawy nastroju udziergam. Ale do rzeczy, dziewczyny, które wysłały mi zaproszenie przygotowały podkładkę pod kubek. Ja do ich dzieła dorzucam babeczki szydełkowe, takie nie tuczące brzuszka a jedynie może oczy.Nie ukrywam, że spieszę się by zdążyć spełnić wymogi wyzwania jeszcze 21 sierpnia.
Pozdrawiam i zapraszam na bloga Asi.

14 komentarzy:

 1. Piękne, aż chce się po nie sięgnąć i schrupać :)
  Pozdrawiam Monika :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie równiuteńkie....przesliczne! Trzymam kciuki, ale nie wiem, czy będą potrzebne, bo robiś naprawdę fajne rzeczy. Poza tym Twoje pierwsze prace(bransoletki) w danej technice, to jak moje po miesiącu ;-) Buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Smakowitości ;o) I nie tuczą...

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie i bardzo smakowicie wyglądają:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealne dla tych, co na diecie ;) Dziękuję za dołączenie do zabawy i życzę powodzenia!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 6. Super magdalenki! Oj podziwiam że Ty to tak z głowy...ja tylko grzebię za wzorami, a szydełko leży i beczy ;)Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję moim komentatorkom i zapraszam do głosowania na bloga Asi. Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 8. genialne, ale masz talent!!!!!:)

  OdpowiedzUsuń